0

Symulator wsi: hit czy kit?

Symulator wsi: hit czy kit?

Dzięki dostępności gier w urządzeniach mobilnych gra się coraz częściej w coraz większej ilości miejsc i w różnych sytuacjach: na mieście, w środkach transportu, w pracy, szkole, w domu. Nie da się ukryć, że tzw. zjadacze czasu pochłaniają dużo energii, uwagi i koncentracji, jednocześnie będąc ubogimi wersjami naprawdę fajnych gier dedykowanych na konsole typu xBox i PS oraz na komputery.

Symulator wsi, czyli prowadzenie własnej farmy to jeden z najpopularniejszych motywów. Pomimo tego produktów na rynku, które są absolutnie topowe nadal nie jest za wiele. Jednym z nich jest kolejna edycja kultowej już farmy Farming Simulator 2017. W swojej najnowszej odsłonie twórcy postarali się nie tylko o własne ulepszenia ale i o możliwość korzystania z pomysłów innych graczy. W wersji na konsole Farming Simulator 2017 pozwala na ściąganie z bazy i dodawanie do niej stworzonych przez siebie elementów.

Już od dłuższego czasu Farming Simulator zdobywa kolejnych fanów, a twórcy nie zasypując gruszek w popiele raz za razem zaskakują użytkowników interesującymi nowościami. W takiej odsłonie wieś i farma są zdecydowani na topie.

Pobierz FARMING SIMULATOR 2017:

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *