0

Prawdziwa farma? Nie w telefonie

Prawdziwa farma? Nie w telefonie

Zapewne wiele osób ma w swoich smartfonach gry, które zapełniają wolny czas. Ostatnio najwięcej użytkowników przyciągają gry strategiczne oraz symulatory różnego rodzaju. Nie da się ukryć, że produkcje na telefony komórkowe nawet w części nie dorównują komercyjnym odpowiednikom, w szczególności tym na konsole do gier. Jednym z idealnych przykładów na powyższe twierdzenie jest Farming Simulator 2017.

Ta znana już gra, pojawia się w kolejnej odsłonie dając swoim użytkownikom opcje, na które ci od dawna liczyli. Dzięki innowacyjnemu podejściu twórców gracze (w przypadku gry na xBox i Play Station) mają bezcenną możliwość tworzenia i korzystania ze stworzonych przez innych użytkowników elementów gry, takich jak maszyny, urządzenia, dekoracje i inne. W nowej odsłonie gry na graczy czekają również wyczekiwane opcje przesadzania i wykonywania niektórych prac rękoma, zaś z narzędzi do użytku oddane zostają między innymi piła mechaniczna.

Pomimo, że najnowsza wersja Farming Simulator 2017 jest bardzo bogata użytkownicy liczą na kolejne aktualizacje, czego z kolei nie wykluczają  również producenci.

Pobierz FARMING SIMULATOR 2017:

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *