0

Krowy, pola, tartaki – wieś na ekranie

Krowy, pola, tartaki – wieś na ekranie

Tendencja obserwowana ostatnio w wielu wsiach – wyjeżdżania młodych do miast, ma wprost odwrotny kierunek w przypadku wyboru gier: tak komputerowych, na konsole, jak i smartfony. Wieś na ekranie okazuje się być dużo bardziej interesująca niż w życiu realnym, gro użytkowników poświęca wiele godzin dziennie na rozwijanie swoich wirtualnych gospodarstw. Grają młodzi, starsi, dzieci i dorośli.

Wśród wielu propozycji na komputery i konsole na szczególną uwagę zasługuje Farming Simulator 2017, który w kolejnej odsłonie jeszcze bardziej przybliża graczy do świata farmerów. Realistyczne maszyny, zwierzęta, zasady ekonomii – np. dobra pasza sprawia, że bydło jest bardziej produktywne – to wszystko i jeszcze więcej czeka na nowych i starych graczy. Nowy Farming Simulator 2017 oferuje swoim użytkownikom nie tylko więcej możliwości pod kątem „kupowania” nowych maszyn ale również ich finansowania. Nowa odsłona gry oferuje bowiem leasing!

Brak konieczności mieszkania na wsi, wstawania i oporządzania zwierząt oraz pilnowania pola z jednoczesnym wrażeniem obowiązku wykonywania kolejnych „prac” w wirtualnie sprawiają, że użytkownicy chętnie i na długo wiążą się z grami strategicznymi, szczególnie, jeśli są tak ciekawe jak Farming Simulator 2017.

Pobierz FARMING SIMULATOR 2017:

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *