0

Farming Simulator 2017 | Pobierz

Farming Simulator 2017 Pobierz

Kliknij w przycisk aby pobrać

Farming Simulator 2017 [MULTI9-PL]

 

 

 

 

 

Najnowszy produkt Giants Software – Farming Simulator 2017 – to odpowiedź na tęsknotę mieszkańców miast do wiejskich klimatów. Niezwykle rozbudowana, bogata graficznie i w funkcjonalności gra przyciąga w kolejnej odsłonie nie tylko dotychczasowych ale i rzeszę nowych graczy. Nic dziwnego, bowiem Farmin Simulator 2017 daje możliwości do spędzenia wielu godzin na budowaniu własnej farmy, inwestowaniu w sprzęt rolniczy, zwierzęta i rozwój gospodarstwa nie tylko jako takiego ale jako prężnego przedsiębiorstwa.

W nowej wersji gry dedykowanej na rok 2017 ciekawą, choć stosunkowo niewielką zmianą, jest wprowadzenie zależności pomiędzy stosowaniem karmy wybranego rodzaju, a rozwoje bydłem – w myśl zasady, że żeby osiągnąć zyski trzeba inwestować. W asortymencie zobaczymy także nowe rośliny do uprawy. Jedną z większych nowości pozostaje możliwość grania z innymi użytkownikami Farming Simulator 2017. Wśród producentów pojazdów i maszyn rolniczych znalazły się topowe marki funkcjonujące w realnym świecie, tj.: Challenger, Massey Ferguson czy Fendt i Valtra. Na szczególną uwagę zasługuje budząca uznanie grafika, która odwzorowuje realny świat na naprawdę wysokim poziomie. Do dyspozycji graczy pojawiły się także nowe tereny nazwane Sosnovką.

Farming Simulator 2017 daje dawno wyczekiwaną i przyjętą z uznaniem możliwość dla użytkowników konsol xBox i Play Station – gracze otrzymali bowiem możliwość implementowania maszyn, map, dodatków i innych elementów gry stworzonych dla nich przez innych sympatyków gry. W połączeniu z nowościami od Giants Software w tym między innymi możliwością przesadzania roślin własnymi rękoma przed graczami otwierają się nowe, ciekawe i pełne wyzwań możliwości. W celu przybliżenia fabuły gry do realiów udostępniona została również możliwość leasing’owania sprzętu. Użytkownicy o przedsiębiorczym zacięciu mają obecnie dużo większy wachlarz możliwości rozwijania swojego gospodarstwa – szybciej i lepiej. Farming Simulator 2017 dostępne od października 2016 r. czeka na graczy na nośnikach fizycznych i wirtualnych.

Pobierz FARMING SIMULATOR 2017:

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *