0

Farming Simulator 2017 w nowej odsłonie graficznej

Farming Simulator 2017 w nowej odsłonie graficznej

Współcześnie gry na konsole, komputery, a nawet na urządzenia mobilne są bardzo wysokiej jakości szczególnie w odniesieniu do m. in. jakości obrazu, na który użytkownicy zwracają coraz baczniejszą uwagę. Wśród wielu propozycji nowoczesnych gier wyróżnić można szczególnie produkt Giants Software, nowe Farming Simulator 2017.

Nowość, która pojawiła się pod koniec 2016 r. jest miłym zaskoczeniem zarówno dla poprzednich, jak i nowych użytkowników. Możliwość wybierania jakości paszy dla bydła, leasing’owania zakupów czy wykonywania prac własnymi rękoma uprzyjemniają czas spędzany na prowadzeniu własnego gospodarstwa. Nowe funkcjonalności poszerzają możliwości inwestowania i przemnażania kapitału. Niemniej jednak wciąż w grze najbardziej przyciągają niesamowite efekty wizualne.

Różnorodność grafiki, płynność działania i wierne odwzorowanie detali sprawiają, że można zagubić się w wirtualnym świecie farmerów na długie godziny. Podobno najlepiej prezentuje się wersja na konsole – nie pozostaje nic innego jak ją przetestować!

Pobierz FARMING SIMULATOR 2017:

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *